Chemia basenowa

Poznaj produkty Aquapool już teraz!

Ogromna wiedza i doświadczenie zarówno teoretyczne jak i praktyczne pozwoliło nam na stworzenie poradników oraz prostego sprawdzonego schematu prawidłowej kolejności w dozowaniu odpowiednich preparatów. Nasza oferta to specjalistyczne, wysoko skoncentrowane środki basenowe, takie jak chlor czy flok do basenu ogrodowego. Oferujemy profesjonalne doradztwo i szeroką gamę środków basenowych dopasowanych do wszystkich typów basenów. Dostępne są też u nas wysokiej jakości baseny, akcesoria takie jak – testery chloru i pH, dozowniki do tabletek, termometry basenowe, prysznice solarne, materace plażowe i welurowe, akcesoria dmuchane. W naszej ofercie znajdziesz również wyposażenie do basenów oraz szereg produktów do sauny np. kryształki mentolowe, termometry, higrometry, wiaderka, łyżki czy olejki eteryczne.

Sprzedawane przez nas produkty pozwalają zapewnić czystość wody w basenie na najwyższym poziomie, zapobiegają rozwojowi glonów, bakterii czy innych mikroorganizmów odpowiadających za zanieczyszczenie wody w basenach ogrodowych. Siedzibą naszej firmy jest Poznań, jednak zapraszamy do zakupu osoby z całego kraju – oferujemy szybkie i wygodne zakupy online z darmową dostawą w 24 h od 100 zł. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą dla Twojej wygody umieściliśmy w specjalnych kategoriach. W razie pytań służymy pomocą, kontakt z nami znajdziesz u dołu strony.

Odpowiednie właściwości oraz długi okres użytkowania wody w basenie w dużej mierze jest uzależniona od utrzymania prawidłowego pH. Środki basenowe przywracające właściwe pH należy stosować w sytuacjach, gdy jego wartość spada poniżej 7,2. Przed użyciem odpowiedniej chemii basenowej, warto sprawdzić poziom pH przy pomocy odpowiednich testerów. Oferujemy szeroki wybór środków basenowych do regulacji poziomu pH.

[SHORTCODE_ELEMENTOR id=”218″]

Chemia basenowa przeznaczona do natychmiastowej dezynfekcji wody w basenach kąpielowych oraz jacuzzi to specjalistyczne środki do basenu, które zawierają w swoim składzie aktywny chlor. Tego typu preparaty posiadają naturalne pH i skutecznie eliminują bakterie, grzyby, wirusy oraz glon. Doskonale sprawdzają się także w popularnych basenach Intex oraz Bestway. Oferowane przez nas środki chemiczne do basenu to gwarancja skutecznej pielęgnacji wody, zarówno w zakresie codziennych czynności, jak i specjalistycznych zabiegów czyszczących i dezynfekujących.

[SHORTCODE_ELEMENTOR id=”247″]

Innowacyjna metoda bezchlorowa jest niewiele droższa od popularnej metody chlorowej, a ciągnie za sobą wiele zalet. Głównymi z nich jest brak drażniącego zapachu chloru, nie podrażnia oczu i skóry. Dodatkowo bardzo rzadko występuje uczulenie na aktywny tlen czy brom. Środki te wykazują się mocniejszym działaniem bakteriobójczym niż chlor.

[SHORTCODE_ELEMENTOR id=”253″]

Chemia do basenów zapobiegająca i usuwająca glony to płynne, niepieniące się preparaty, które skutecznie niszczą glony i przeciwdziałają rozwojowi nowych mikroorganizmów. Tego rodzaju środki basenowe mogą być stosowane zarówno w basenach publicznych (również w fontannach), jak i prywatnych zbiornikach basenowych (na przykład popularnych produktach Intex i Bestway). Jeśli potrzebujesz profesjonalnej, skutecznej i bezpiecznej chemii basenowej oraz środków przeciwko glonom – polecamy naszą ofertę.

 

[SHORTCODE_ELEMENTOR id=”257″]

Wysoce skoncentrowane floki do basenów to preparaty przeznaczone do ciągłej flokulacji przy użyciu automatyki. Odpowiednio dobrany flok do basenu skutecznie usunie mętność wody, przywracając jej odpowiednią jakość i klarowność. Tego typu chemia do basenu może być stosowana profilaktycznie. Na uwagę zasługuje flok do basenów– gwarantuje on wysoką jakośc flokuacji oraz zapewnia zawsze czystą wodę w basenie ogrodowym. W ostatnim czasie popularny stał się również Dpool Gel jak i naboje do flokujące.

[SHORTCODE_ELEMENTOR id=”261″]

Chemia do basenu to preparaty umożliwiające utrzymanie czystości w postaci płynów oraz gęstych past, które służą do oczyszczania filtrów piaskowych, a także do usuwania ze zbiorników basenowych resztek tłuszczów, kremów i olejków. Jest to chemia, którą można używać zarówno do basenu ogrodowego, jak i do czyszczenia jacuzzi znajdujących się w zamkniętych pomieszczeniach. Zapewniamy szeroki wybór dostępnych środków w wygodnych opakowaniach i niskiej cenie.

[SHORTCODE_ELEMENTOR id=”265″]

Zestawy chemii basenowej to szeroki wybór chlorowych i bezchlorowych środków do basenów, w skład których wchodzi między innymi antyglon i aktywny tlen, niezbędny do ciągłego i szokowego uzdatniania wody. Zestawy te idealnie sprawdzą się jako chemia do jacuzzi, basenu ogrodowego oraz wanien Spa. Dostarczamy specjalistyczne rozwiązania do różnego typu urządzeń wodnych. Baseny ogrodowe oraz przydomowe, zamknięte oraz te na świeżym powietrzu – bez względu na rodzaj Twojego basenu, odwiedzając nasz sklep internetowy, z pewnością znajdziesz idealną chemię basenową dla siebie.

[SHORTCODE_ELEMENTOR id=”269″]

Przygotowaliśmy dla Ciebie produkty w intuicyjnych kategoriach dla łatwego znalezienia tego czego potrzebujesz. Szeroki asortyment pozwoli zakupić wszystko potrzebne Ci akcesoria do basenu w jednym miejscu. Wysoka jakość produktów, gwarancja 2 lat oraz 30 dni na zwrot dają pewność co do naszej firmy.

[SHORTCODE_ELEMENTOR id=”273″]

W naszej ofercie znajdziesz również pełne wyposażenie do Twojego basenu, od filtrów i pomp po drabinki basenowe, kaskady, kolektory solarne czy plandeki oraz przykrycia. Najwyższej jakości sprawdzone przez setki produkty będą Ci służyły przez wiele lat. 

[SHORTCODE_ELEMENTOR id=”277″]

Pod naporem klientów od roku 2019 wprowadziliśmy do naszej oferty również produkty do saun. W naszej ciągle poszerzającej się kategorii znajdziesz kryształki do saun, wiaderka, łyżki, zagłówki, termometry, higrometry, klepsydry, olejki eteryczne i wiele innych. Europejska jakość oferowanych przez nas produktów do sauny została doceniona w całej Polsce i już teraz cieszymy się tysiącami zadowolonych klientów.

[SHORTCODE_ELEMENTOR id=”280″]

Ogromna wiedza i doświadczenie zarówno teoretyczne jak i praktyczne pozwoliło nam na stworzenie poradników oraz prostego sprawdzonego schematu prawidłowej kolejności w dozowaniu odpowiednich preparatów. Nasza oferta to specjalistyczne, wysoko skoncentrowane środki basenowe, takie jak chlor czy flok do basenu ogrodowego. Oferujemy profesjonalne doradztwo i szeroką gamę środków basenowych dopasowanych do wszystkich typów basenów.

Dostępne są też u nas wysokiej jakości baseny, akcesoria takie jak – testery chloru i pH, dozowniki do tabletek, termometry basenowe, prysznice solarne, materace plażowe i welurowe, akcesoria dmuchane. W naszej ofercie znajdziesz również wyposażenie do basenów oraz szereg produktów do sauny np. kryształki mentolowe, termometry, higrometry, wiaderka, łyżki czy olejki eteryczne.

Sprzedawane przez nas produkty pozwalają zapewnić czystość wody w basenie na najwyższym poziomie, zapobiegają rozwojowi glonów, bakterii czy innych mikroorganizmów odpowiadających za zanieczyszczenie wody w basenach ogrodowych.

Siedzibą naszej firmy jest Poznań, jednak zapraszamy do zakupu osoby z całego kraju – oferujemy szybkie i wygodne zakupy online z darmową dostawą w 24 h od 100 zł. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą dla Twojej wygody umieściliśmy w specjalnych kategoriach. W razie pytań służymy pomocą, kontakt z nami znajdziesz u dołu strony.